REKLAMA
REKLAMA

Narada roczna z nowym Komendantem Powiatowym (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj w budynku komendy Policji w Sanoku odbyła się odprawa roczna z udziałem I Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz zaproszonych gości.

Celem odprawy było podsumowanie pracy sanockiej jednostki w 2013 roku. Odprawa była poprzedzona powołaniem kom. Grzegorza Matyniaka na Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Wczoraj o godz. 10. w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sanoku odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem  I Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Kazimierza Mruka. Odprawa była poprzedzona uroczystością wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Mianowany na to stanowisko został komisarz Grzegorz Matyniak, który dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele samorządów oraz instytucji, z którymi Policja na co dzień współpracuje.

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Sanoku kom. Grzegorz Matyniak podziękował zaproszonym gościom za dotychczasową dobrą współpracę, a podległym funkcjonariuszom za dobre wyniki pracy i zaangażowanie w działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu sanockiego. Wyniki pracy sanockich policjantów z pionu prewencji przedstawił I Zastępca Komendanta podinsp. Łukasz Dytkowski. O pracy Wydziału Kryminalnego mówił natomiast Komendant Matyniak.

Głos zabrali także zaproszeni goście, którzy w swoich wystąpieniach podziękowali za dobrą współpracę z sanocką jednostką Policji i wkład pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sanockiego.

Na zakończenie I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Kazimierz Mruk podziękował policjantom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę. Omówił sukcesy policjantów oraz aspekty, nad którymi należy popracować. Słowa podziękowania skierował także na ręce przedstawicieli samorządu za przekazywaną pomoc finansową oraz wsparcie.

Komisarz Grzegorz Matyniak w Policji służy od 22 lata. Ma wykształcenie wyższe resortowe i wyższe magisterskie. Przez kilka lat pracował na kierowniczych stanowiskach w tym od 2006 roku  roku na stanowisku Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Sanoku, a od 2010 roku jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Urodził się w 1970 roku. Jest żonaty ma dwoje dzieci w wieku 8 i 17 lat.  Interesuje się muzyką, przestępczością internetową i akwarystyką.

KPP Sanok

05-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)