REKLAMA
REKLAMA

Nastolatkowie zderzyli się na motocyklach (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, w którym czołowo zderzyli się dwaj nastolatkowie na motocyklach. Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli materiał dowodowy, który posłuży do  wyjaśnienia dokładnego przebiegu i przyczyn zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 21 w Tokarni. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że dwaj nastolatkowie w wieku 14 i 15 lat jechali motocyklami w jednym kierunku. 14-latek kierował pojazdem nieustalonej marki, natomiast 15-letni chłopak kierował motocyklem własnej konstrukcji. Obydwaj nie mają uprawnień do kierowania.

W pewnym momencie 14-latek zawrócił. Gdy zauważył, że jedzie wprost na drugiego motocyklistę skręcił kierownicą, aby uniknąć zderzenia. Jednak 15-letni motocyklista również skręcił kierownicą w tą samą stronę i w tym momencie doszło do czołowego zderzenia.

Chłopcy trafili do szpitala. 14-latek doznał urazu kolana, łuku brwiowego oraz ogólnych potłuczeń. Z kolei jego o rok starszy kolega ma złamaną nogę oraz podejrzenie urazów wewnętrznych. Motocykle nie były ani zarejestrowane, ani ubezpieczone.

Policja apeluje do rodziców o sprawowanie opieki nad swoimi dziećmi. Jak pokazuje powyższe wydarzenie, czujne oko rodzica, nie zaszkodzi również w przypadku nastolatków.

KPP Sanok

09-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)