REKLAMA
REKLAMA

Nastolatkowie zderzyli się na motocyklach (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, w którym czołowo zderzyli się dwaj nastolatkowie na motocyklach. Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli materiał dowodowy, który posłuży do  wyjaśnienia dokładnego przebiegu i przyczyn zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 21 w Tokarni. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że dwaj nastolatkowie w wieku 14 i 15 lat jechali motocyklami w jednym kierunku. 14-latek kierował pojazdem nieustalonej marki, natomiast 15-letni chłopak kierował motocyklem własnej konstrukcji. Obydwaj nie mają uprawnień do kierowania.

W pewnym momencie 14-latek zawrócił. Gdy zauważył, że jedzie wprost na drugiego motocyklistę skręcił kierownicą, aby uniknąć zderzenia. Jednak 15-letni motocyklista również skręcił kierownicą w tą samą stronę i w tym momencie doszło do czołowego zderzenia.

Chłopcy trafili do szpitala. 14-latek doznał urazu kolana, łuku brwiowego oraz ogólnych potłuczeń. Z kolei jego o rok starszy kolega ma złamaną nogę oraz podejrzenie urazów wewnętrznych. Motocykle nie były ani zarejestrowane, ani ubezpieczone.

Policja apeluje do rodziców o sprawowanie opieki nad swoimi dziećmi. Jak pokazuje powyższe wydarzenie, czujne oko rodzica, nie zaszkodzi również w przypadku nastolatków.

KPP Sanok

09-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)