REKLAMA
REKLAMA

Naturhouse odchudza w Sanoku!

Już 13 sierpnia zostanie otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Sanoku. W nowo powstałym Punkcie będzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Uroczyste otwarcie pierwszego Centrum Naturhouse w Sanoku zaplanowano na najbliższą środę (13 sierpnia). Pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będą również konkursy z nagrodami oraz poczęstunek składający się z dietetycznych produktów.

Centrum Naturhouse powstałe przy ul. Mickiewicza 36 należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementami.
– Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała,  sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi Elżbieta Szelest z nowego Centrum Naturhouse w Sanoku

– Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje Pani Elżbieta z Naturhouse.

Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z nadwagą to niejedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka. Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone z swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały.

Wizyta u dietetyka może być także okazją do poprawy sylwetki jeszcze przed nadejściem lata.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Sanoku mieści się przy ulicy Mickiewicza 36.

Punkt czynny jest w:
Poniedziałek 10:00 – 18:00,
Wtorek 10:00 – 18:00,
Środa 12:00 – 20:00,
Czwartek 10:00 – 18:00
Piątek 8:00 – 16:00,
Sobota 9:00 – 13:00

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 889 721 295.

Dodatkowe informacje o działalności Naturhouse dostępne są pod adresem: www.naturhouse.com.pl, lub pod numerem infolinii 801 11 12 13.

tekst sponsorowany
14-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook