REKLAMA
REKLAMA

Nie masz pomysłu na ferie? W szkołach czeka sporo atrakcji

SANOK / PODKARPACIE. Rozpoczęły się ferie zimowe. Miasto Sanok, jak co roku pamięta o uczniach, którzy nie wyjeżdżają na zimowiska. Tradycyjnie przygotowało dla nich wiele ciekawych zajęć w ramach programu „Zima w mieście”, które będą się odbywały w szkołach miejskich przez okres ferii zimowych.

Uczniowie będą mogli uczestniczyć w różnych zajęciach: sportowych, plastycznych, komputerowych, ortograficznych, przyrodniczych. Ich wykaz można znaleźć na stronach internetowych szkół. Zajęcia zostały dofinansowane z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W tym roku miasto przeznaczyło na ten cel ponad 5 tys. zł.

Oprócz tego Miasto Sanok zorganizowało wypoczynek zimowy dla 20 dzieci wytypowanych przez dyrektorów szkół miejskich. Na dziesięciodniowe zimowisko uczniowie wyjechali do Jodłówki Tuchowskiej. Oprócz wycieczek i różnych zajęć kulturalno-rozrywkowych uczestnicy zimowiska będą realizować także program profilaktyczny.
Amatorzy jazdy na łyżwach będą mogli także skorzystać ze ślizgawek na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej MOSiR Sanok.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

Zobacz także: Ferie w Sanoku. Co robić, żeby się nie nudzić?

 

foto: archiwum eSanok.pl

21-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook