REKLAMA
REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Teraz stanie przed sądem

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencję wobec 22-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, który kierując pojazdem marki Volkswagen Passat nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu.

Wczoraj około godz. 14. patrol ruchu drogowego jadąc prawym pasem ul. Staszica w kierunku ul. Dmowskiego w Sanoku na skrzyżowaniu z ulicą Traugutta zatrzymał się za pojazdem, który ustąpił pierwszeństwa pieszemu na oznakowanym przejściu. Kierowca volkswagena, jadąc lewym pasem ominął stojące pojazdy zmuszając pieszego do zatrzymania się.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Był nim 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Mężczyzna podczas interwencji zachowywał się w sposób lekceważący.

Funkcjonariusze z uwagi na rażący charakter wykroczenia i stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zdecydowali o zatrzymaniu uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

KPP Sanok
foto: archiwum Esanok.pl

04-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)