REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Osobówka wjechała pod autobus. Kobieta w ciąży przewieziona do szpitala (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Między Zagórzem a Leskiem, na „Leskiej Górze”, samochód osobowy wjechał pod autobus. Do szpitala została przewieziona jedna z pasażerek osobowego volkswagena. 

Kierowca osobowego volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał w prawidłowo jadący autobus. Do zdarzenia doszło dziś na Leskiej Górze, około godz. 16.30.

Pojazdem osobowym podróżowało trzy osoby dorosłe oraz jedno dziecko. Do szpitala została przewieziona jedna z pasażerek osobówki. Kobieta jest w ciąży. Na szczęście już na miejscu, nie stwierdzono obrażeń u uczestników zdarzenia.Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło około godz. 16.30 w Zagórzu w powiecie sanockim. W zderzeniu samochodu osobowego z autobusem ranna została jedna osoba. O godz. 18.40 droga relacji Sanok – Lesko została odblokowana. Do zdarzenia doszło około godz. 16.30 w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej, na odcinku drogi nr 84 relacji Sanok – Lesko. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z autobusem, pasażerka osobówki trafiła do szpitala na badania. W autobusie relacji Sanok – Wetlina podróżował tylko jeden pasażer, ani jemu, ani kierowcy nic się nie stało. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zderzenia.

KWP

06-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)