REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie 100 biletów do kupienia od 16:30. Klub odpowiada na sygnały kibiców

Jak informuje zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok, około 100 wejściówek będzie do kupienia o 16:30 w kasie głównej Areny Sanok . Pojawił się również komentarz przedstawicieli sanockiego klubu związany z dzisiejszą sprzedażą biletów.

Dzisiaj, o godzinie 16:30 w kasie głównej Areny Sanok będzie można nabyć ostatnie bilety na dzisiejszy mecz finałowy Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy. Do sprzedaży trafią wejściówki, które nie zostały odebrane przez posiadaczy karnetów.

Sprzedaż biletów na szósty mecz finału Polskiej Hokej Ligi wywołał sporo emocji. Na sygnały płynące od kibiców odpowiedział klub.

Co roku powtarza się ta sama sytuacja i pretensje do Zarządu Klubu. Na ostatni mecz w Sanoku z Tychami – wygrany 7-1 w kasie pozostało około 300 biletów. Dlaczego wtedy nie było na nie takiego popytu? Proponujemy w przyszłym sezonie rozważenie zakupu karnetów, które zagwarantują Państwu zakup biletów i pewne miejsce w ARENIE SANOK. W tym sezonie klub sprzedał tylko około 400 karnetów tj.13% pojemności hali. Proszę samemu sobie odpowiedzieć na pytanie – czytamy na profilu Ciarko PBS Bank KH Sanok na Facebooku.

03-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)