REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: Jak nie potrafisz parkować to jedź autobusem!

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia przedstawiające samochody zaparkowany na sanockich drogach i parkingach. Autor jednego z nich opatrzył je bardzo ciekawym opisem: „Jak nie potrafisz parkować to jedź autobusem!”.

– Parking przy markecie na ulicy Lipińskiego. Pani z BMW bez szukania wolnego miejsca zaparkowała auto. Bez komentarza. Za minut kilka przyjechała kolejna Pani. Sytuacja taka sama jak w przypadku kierowcy BMW, bez namysłu zaparkowała swojego Opla obok BMW. Dodam że na parkingu było dużo wolnego miejsca. Panie zadowolone że auto zaparkowane. Nie ważne że nie na miejscu do tego wyznaczonym, przecież linie są dla innych. Trzeba by zaapelować do takich kierowców, aby jeździli autobusami jak nie potrafią parkować – pisze w mailu Adrian.


– W załączonym zdjęciu widać jak parkują samochody na ulicy Daszyńskiego, na samym wjeździe pod blok nr 2. Ten wjazd w ten sposób zastawiony jest codziennie niekiedy kilka razy dziennie przez różnych kierowców, którzy mają w głębokim poważaniu fakt że, mieszkańcy muszą tędy wyjechać. Kilka razy sam prosiłem o interwencję Straż Miejska i Policję, ale nigdy żadnej reakcji nie było. Parkowanie w ten sposób najwidoczniej jest zgodne z wszelkimi normami i prawem – informuje nas Jaś.


– Kierowcy boja się kilku kropel deszczu, ze parkują pod samym wejściem do sklepu. Wychodząc z wózkiem pełnym zakupów nie ma szans na zjechanie i wypakowanie do swojego samochodu. Gdzie kultura tych ludzi? Na zakupy chodzą starsi ludzie, którym ciężko jest pchać pełne wózki lub nosić spod drzwi do auta zakupy, wracając się co chwile, kobiety w ciąży itp. Po prostu PARANOJA! Skoro Straż Miejska jest w tym Sanoku to może by zwróciła uwagę na takie zachowanie? – denerwuje się „J”.


– Wracając w niedzielne popołudnie po wypoczynku nad woda z dwójką dziec,i w tym jedno w wózku, napotykam na swojej drodze pojazd zaparkowany w taki sposób. Chodnik jest jedynie po jednej stronie ulicy. A tu taka przeszkoda. Wstyd, że ktoś kogo stać na drogie auto parkuje jak egoista. Jeżeli nawet była to cześć należąca do jego posesji, to 1.5 m tam na pewno nie było – podaje Paweł.


– Ja rozumie, że na parkingu jest miejsce, ale jakaś kultura powinna obowiązywać. To po prostu wygląda niechlujnie – pisze Hubert.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

12-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)