REKLAMA
REKLAMA

Pijany 20-latek wjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do „czołówki”

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W sobotę wieczorem doszło do groźnej kolizji drogowej w Bereżkach gm. Lutowiska. Kierujący oplem pijany 20-latek wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą prawidłowo hondą. W kolizji brało udział czterech mężczyzn, żaden nie wymagał leczenia szpitalnego.

W sobotę tuz przed 21. policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Bereźkach na terenie gminy Lutowiska. Z ustaleń policjantów wynikało, ze 20-letni mieszkaniec gminy Lutowiska kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na zakręcie wjechał na przeciwległy pas zderzając się z jadąca prawidłowo hondą, kierowaną przez mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. W wyniku zderzenia kierujący oplem wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu, natomiast drugi pojazd zawisł na barierce energochłonnej.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Kierujący oplem znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał 2,31 promila alkoholu, a podróżujący z nim 44-letni pasażer 2,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierujący hondą i jego pasażer byli trzeźwi.

KPP Ustrzyki Dolne
foto: archiwum KWP

27-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)