REKLAMA
REKLAMA

Pijany mężczyzna napadł na kobietę w centrum Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. Mężczyzna, który siłą chciał zabrać starszej kobiecie parasolkę, został zatrzymany przez policjantów. 29-latek w momencie zatrzymania był nietrzeźwy. Miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 16, w Sanoku przy ul. Grzegorza. Do 72-letniej mieszkanki powiatu sanockiego poszedł nieznany jej mężczyzna i zażądał, aby wydała mu wszystkie swoje pieniądze. Następnie zaczął ją szarpać i łapać za ubranie, chciał zabrać jej parasolkę. Kobieta stawiała opór i wzywała pomocy, co spowodowało, że napastnik uciekł w nieznanym kierunku.

Powiadomieni o tym fakcie policjanci ustalili rysopis sprawcy i patrolowali miasto w poszukiwaniu przestępcy. Niecałą godzinę później zatrzymali mężczyznę, który wyglądem odpowiadał opisowi sprawcy. Rozpytany potwierdził, że napadł na starszą kobietę. Po wylegitymowaniu okazało się, że zatrzymany to 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Badanie na stan trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Sprawa trafi do sądu, gdzie zapadnie decyzja, co do wymiaru kary dla 29-latka.

źródło: KPP Sanok
foto: sxc.hu

15-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)