REKLAMA
REKLAMA

Pijany pirat drogowy stracił prawo jazdy

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 37-letniemu kierowcy hondy accord, którego zatrzymali wczoraj w miejscowości Glinne. Powodem kontroli drogowej była brawurowa jazda kierującego, m.in. wyprzedzanie przez niego kolumny samochodów w zabronionym miejscu

, w tym również na przejściu dla pieszych. Podczas kontroli policjanci stwierdzili, że 37-latek jest pijany. W jego organizmie było 2,26 promila alkoholu.

Policjanci ruchu drogowego, pełniący służbę na drodze krajowej łączącej Lesko z Ustrzykami Dolnymi zauważyli hondę accord, której kierowca złamał szereg przepisów drogowych. W miejscowości Glinne wykonał ryzykowny manewr wyprzedzania kolumny samochodów w miejscu o ograniczonej widoczności, w tym na przejściu dla pieszych.

Policjanci zatrzymali pirata drogowego. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Oprócz brawurowej i niebezpiecznej jazdy kierowca był pijany. W jego organizmie w chwili zatrzymania było 2,26 promila alkoholu. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

KPP Lesko

23-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)