REKLAMA
REKLAMA

Pijany spowodował kolizję i uciekł do lasu ukrywać się w zaroślach

Policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca miejscowości Zawóz, który spowodował kolizję drogową w Sakowczyku. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w forda mondeo i uciekł. Niedługo później policjanci znaleźli go w lesie, nieopodal porzuconego pojazdu. W organizmie miał prawie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30. Jak ustalili policjanci, 39-letni turysta zwiedzał Bieszczady swoim fordem mondeo. W Sakowczyku w jego samochód uderzył volkswagen passat, którego kierowca nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, a po spowodowaniu kolizji uciekł. Poszkodowany mężczyzna ruszył w pościg za piratem drogowym. Przy drodze wiodącej do miejscowości Zawóz znalazł porzuconego passata i powiadomił Policję.

Funkcjonariusze w pobliskim lesie zauważyli ukrywającego się w zaroślach 49-latka. Mężczyzna w kieszeni miał kluczyki od porzuconego samochodu. Przyznał się, że uciekł, gdyż kolizje spowodował będąc pod wpływem alkoholu. W organizmie miał 1,86 promila. Za swój czyn odpowie przed sądem.

KPP Lesko
foto: archiwum Esanok.pl

30-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)