REKLAMA
REKLAMA

Pijany ukradł telefon i chciał go sprzedać Ukraińcom na zielonym rynku

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W sobotę rano policjanci pełniący służbę patrolową otrzymali informację o kradzieży portfela z dokumentami oraz telefonu komórkowego. Funkcjonariusze szybko ustalili sprawcę kradzieży i odzyskali skradzione przedmioty.

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego otrzymali informacje, że w jednym z ustrzyckich barów skradziono portfel z dokumentami i telefon komórkowy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna który wszedł w posiadanie tych przedmiotów zamierza sprzedać telefon obywatelom Ukrainy przebywającym na zielonym rynku w Ustrzykach Dolnych. Policjanci podjęli natychmiastowe działania i odnaleźli we wskazanym miejscu mężczyznę oferującego do sprzedaży telefon. Mężczyzna został zatrzymany, a skradzione przedmioty odzyskane.

Sprawcą kradzieży okazał się 45-letni mieszkaniec Ustrzyk Dolnych. W chwili zatrzymania był pijany, miał 2,85 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Dopiero w niedzielę, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży dokumentów i telefonu komórkowego. 45-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

foto: sxc.hu

11-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)