REKLAMA
REKLAMA

Pijany, urządził sobie ,,ucztę” w sklepie, do którego się włamał (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Dzisiejszej nocy 25-latek włamał się do jednego z ustrzyckich sklepów. Złodziej otworzył w sklepie konserwy, piwo, szampana i przygotował towar do wyniesienia. Nie zdążył jednak opuścić lokalu, gdyż został zatrzymany przez policjantów.

Tuż po północy dyżurny jednostki został zawiadomiony przez mieszkańca podustrzyckiej miejscowości o wybitej szybie w sklepie. Policjanci wspólnie z właścicielką sklepu weszli do wnętrza. Podczas sprawdzania sklepu w jednym z pomieszczeń na zapleczu odnaleźli mężczyznę, który na ich widok próbował uciec tylnymi drzwiami. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało u niego 3,59 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna będąc w sklepie otworzył konserwy, pieczywo i alkohol. Przygotował sobie też produkty, które chciał wynieść. Właścicielka sklepu wstępnie oszacowała straty na kwotę ponad 500 zł.

Kiedy mężczyzna wytrzeźwieje zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży i włamania do sklepu. Za ten czyn grozi mu kara do 10 lat więzienia.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

14-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)