REKLAMA
REKLAMA

Piknik sportowo – rekreacyjny w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 24 czerwca 2014 roku, już po raz trzynasty, na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku odbył się Piknik Sportowo – Rekreacyjny, którego głównym organizatorem jest UKS „Dwójka”, a także Dyrekcja szkoły oraz Rodzice.

O godzinie 8:00 odbył się I Bieg Uliczny im. Aleksandra Wileczka, poświęcony pamięci wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego, pomysłodawcy i organizatora Szkolnego Pikniku Sportowo – Rekreacyjnego. Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział absolwenci, nauczyciele, dyrekcja, rodzice i uczniowie SP2.

Po chwili krótkiego odpoczynku uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor Maria Harajda, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Uczniowie klas IV-VI rywalizowali w wyścigach rzędów na boisku, zaś klasy I-III na sali gimnastycznej. Niektóre z konkursów wzbudzały wesołość, inne niedowierzanie, rozlegały się rozgrzewające do wysiłku okrzyki i salwy śmiechu. Wyścigi uświetnił występ uczniów klas II, którzy odtańczyli „Krakowiaka” oraz pokaz gimnastyczny i układ taneczny uczennic klas VI.

Galeria zdjęć dostępna na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Galeria zdjęć dostępna na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Największym powodzeniem tegorocznej edycji pikniku cieszył się: „dmuchaniec”, a także trampoliny. Jak co roku, nie zawiodła sanocka Policja,  która, przy wsparciu Straży Miejskiej, zabezpieczała ulice podczas biegu, a późnej prezentowała możliwości policyjnych motocykli. Pojawiły się również wozy bojowe PSP w Sanoku. Uczestnicy XIII Pikniku odtańczyli zumbę i zostali uwiecznieni na grupowym zdjęciu, wykonanym z wysokości strażackiej zwyżki. Furorę zrobiła też fontanna z węża strażackiego.

Na zakończenie pikniku dyrektor szkoły, Maria Harajda, wręczyła dyplomy uczestnikom wyścigów rzędów oraz podziękowania dla rodziców.

Organizatorzy XIII Pikniku składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy wsparli przygotowanie i przebieg imprezy.

materiały nadesłane

03-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)