REKLAMA
REKLAMA

Pociecha opuszcza Sanok. Mistrzowie Polski zagrają o obronę tytułu na Węgrzech

Kolejne ruchy na rynku transferowym w Polskiej Hokej Lidze. Po dwóch latach pobytu w Sanoku Bartłomiej Pociecha przenosi się do GKS Tychy. Tymczasem, wiadomo już, że drużyna Ciarko PBS Bank weźmie udział w turnieju hokejowym rozgrywanym w Miskolcu.

Wychowanek Krynicy w barwach Sanoka rozegrał 92 spotkania ligowe w których zanotował 6 goli i 17 asyst. W ostatnim sezonie zdobył Mistrzostwo Polski.

Nie do zaakceptowania była kwota odstępnego jaką zażyczył sobie klub z Krynicy za wypożyczenie swojego zawodnika. W szczególności że nasz budżet nie jest jeszcze do końca zamknięty – powiedział prezes, Waldemar Bukowski.

Sanoczanie postarają się ponownie sięgnąć po największe trofeum (1. miejsce w 2013 roku) podczas turnieju hokejowego w węgierskim Miskolcu.

Zawody odbędą się w dniach 29-31.08.2014 r. Przeciwnikami naszego zespołu będzie gospodarz turnieju Miskolci Jegesmedvék oraz Löwen Frankfurt ( DEL2 ) i SAPA Székesfehérvár AV19.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

20-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)