REKLAMA
REKLAMA

Podpalił budynek gospodarczy sąsiada. Podejrzany o kradzieże, groźby, znęcanie się nad matką

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Mężczyzna, który w ubiegłym tygodniu podpalił budynek gospodarczy swojego sąsiada został zatrzymany przez policjantów. Sprawca usłyszał już zarzuty. Oprócz podpalenia podejrzany jest o kradzieże, groźby karalne oraz znęcanie się nad matką. W sobotę w prokuraturze zapadła decyzja o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania.

W miejscowości Międzybrodzie w ubiegłym tygodniu spłonął budynek gospodarczy. Czynności wykonane na miejscu zdarzenia wykazały, że powodem pożaru było podpalenie. Policjanci prowadząc postępowanie w tej sprawie ustalili, że podpalaczem może być 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Zebrane dowody pozwoliły za zatrzymanie sprawcy podpalenia i przedstawienie mu zarzutu.

Dodatkowo funkcjonariusze z sanockiej jednostki Policji udowodnili 35-latkowi popełnienie kilku innych przestępstw. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży biżuterii, pieniędzy oraz sprzętu budowlanego o łącznej wartości około 11 tysięcy złotych. Ponadto 35-latek podejrzany jest o kierowanie gróźb karalnych oraz stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej matki.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Sanok

25-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)