REKLAMA
REKLAMA

Podpalił budynek gospodarczy sąsiada. Podejrzany o kradzieże, groźby, znęcanie się nad matką

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Mężczyzna, który w ubiegłym tygodniu podpalił budynek gospodarczy swojego sąsiada został zatrzymany przez policjantów. Sprawca usłyszał już zarzuty. Oprócz podpalenia podejrzany jest o kradzieże, groźby karalne oraz znęcanie się nad matką. W sobotę w prokuraturze zapadła decyzja o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania.

W miejscowości Międzybrodzie w ubiegłym tygodniu spłonął budynek gospodarczy. Czynności wykonane na miejscu zdarzenia wykazały, że powodem pożaru było podpalenie. Policjanci prowadząc postępowanie w tej sprawie ustalili, że podpalaczem może być 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Zebrane dowody pozwoliły za zatrzymanie sprawcy podpalenia i przedstawienie mu zarzutu.

Dodatkowo funkcjonariusze z sanockiej jednostki Policji udowodnili 35-latkowi popełnienie kilku innych przestępstw. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży biżuterii, pieniędzy oraz sprzętu budowlanego o łącznej wartości około 11 tysięcy złotych. Ponadto 35-latek podejrzany jest o kierowanie gróźb karalnych oraz stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej matki.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Sanok

25-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)