REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Pogryziony chłopiec ma liczne rany głowy, ale jego życiu nic nie zagraża

Na Oddziale Chirurgii Dziecięcej, Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie przebywa 5-letni chłopiec z Pielni , który wczoraj został pogryziony przez psa, w miejscowości Pielnia. Dziecko trafiło na oddział z licznymi ranami głowy oraz podudzia.

Na szczęście rany jakich doznał 5-latek nie zagrażają jego życiu. Stan chłopca jest stabilny. Nie mniej dziecko będzie musiało kilka dni pozostać w szpitalu.

Trzeci przypadek pogryzienia
W okresie wakacyjnym obserwuje się wzrost pogryzień dzieci przez psy. Widać to choćby na przykładzie Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Obecnie oprócz 5-latka z Pielni, przebywa w nim dziewczynka, z okolic Rzeszowa, która także została pogryziona przez czworonoga.

Z kolei kilka dni temu mury szpitala opuściła inna dziewczynka, której rany twarzy okazały się na tyle groźne, że musiała zostać przetransportowana do szpitala w Polanicy-Zdroju, na Oddział Chirurgii Plastycznej.

ZOBACZ TAKŻE:
Dziecko z ranami głowy i podudzia. 5-latek pogryziony przez psa

red.
foto: sxc.hu

17-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)