REKLAMA
REKLAMA

Policjanci poszukują zaginionej

Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

O zaginięciu kobiety zawiadomiła Policję rodzina. Jak wynika z przekazanych informacji, 38-letnia kobieta, na co dzień mieszka na terenie powiatu bieszczadzkiego, końcem czerwca przyjechała w odwiedziny do swojej matki do Sanoka. Początkiem lipca, około godz. 5.30, wyszła z domu swojej matki. Nie poinformowała dokąd idzie i kiedy wróci. Od tamtego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani do domu matki, nie nawiązała także kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:
Wzrost około 178 cm, waga 48 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, długie, oczy niebieskie, twarz prostokątna. W dniu zaginięcia ubrana była w sukienkę koloru brązowego w „grochy”, długość do łydek, klapki koloru białego. Miała przy sobie czarną torebkę z tworzywa skóropodobnego zawieszaną na ramię.

Wszelkie informacje pozwalające na ustalenie miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, telefonicznie całodobowo pod numery (13) 46 57 310, (13) 46 57 326 lub 997.

KPP Sanok

29-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)