REKLAMA
REKLAMA

Policjanci spotkali się z dziećmi (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci spotkali się z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy środowiskowej w Zabłotcach. Podczas wizyty funkcjonariusze przekazali młodym słuchaczom informacje na temat bezpieczeństwa w domu, na placu zabaw, czy na drodze. Mówili także jak należy się zachować w przypadku kontaktu ze zwierzętami.

Wczoraj sanoccy policjanci spotkali się z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy środowiskowej w Zabłotcach. Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Omówili, jak ważną rolę spełniają elementy odblaskowe podczas poruszania się po drogach. Policjanci powtórzyli z dziećmi numery alarmowe oraz sytuacje, kiedy trzeba zadzwonić po pomoc.

W spotkaniu uczestniczył także przewodnik psa służbowego, który opowiedział dzieciom, na czym polega jego praca oraz udzielił wskazówek, jak się zachować, gdy zaatakuje nas groźny pies. Przeprowadził krótki pokaz związany z posłuszeństwem i wykonywaniem komend przez czworonoga. Dzieci z zachwytem przyglądały się umiejętnościom „Hebana”. Przypomniano postawę jaką należy przyjąć w sytuacji, gdy mamy do czynienia z agresywnym psem.

Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki.

1072757255

źródło: KPP Sanok

09-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)