REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie młodej kobiety na przejściu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili czynności w związku z potrąceniem kobiety na przejściu dla pieszych. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Stwierdzono u niej stłuczenie kostki oraz otarcia naskórka. Kierujący był trzeźwy.

Wczoraj przed godz. 17 w Sanoku na ul. Królowej Bony doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że 24-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została potrącona na przejściu dla pieszych.

Kobieta przechodziła na drugą stronę jezdni, gdy sygnalizator dla pieszych nadawał zielone światło. Kierujący volkswagenem 53-letni mieszkaniec powiatu sanockiego pomimo czerwonego światła, jakie paliło się na sygnalizatorze dla pojazdów, wjechał na przejście i potrącił kobietę.

Policjanci podczas rozpytania 53-latka ustalili, że mężczyzna spieszył się i myślał, że zdąży przejechać zanim piesi wejdą na „pasy”. Niestety nie zauważył wchodzących na jezdnię osób i uderzył w pieszą.

Kobieta w wyniku kolizji doznała urazu kostki oraz otarcia naskórka na nogach. Kierujący był trzeźwy. U pieszej alkomat wskazał 0,86 promila alkoholu.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

KPP Sanok

23-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)