REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie młodej kobiety na przejściu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili czynności w związku z potrąceniem kobiety na przejściu dla pieszych. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Stwierdzono u niej stłuczenie kostki oraz otarcia naskórka. Kierujący był trzeźwy.

Wczoraj przed godz. 17 w Sanoku na ul. Królowej Bony doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że 24-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została potrącona na przejściu dla pieszych.

Kobieta przechodziła na drugą stronę jezdni, gdy sygnalizator dla pieszych nadawał zielone światło. Kierujący volkswagenem 53-letni mieszkaniec powiatu sanockiego pomimo czerwonego światła, jakie paliło się na sygnalizatorze dla pojazdów, wjechał na przejście i potrącił kobietę.

Policjanci podczas rozpytania 53-latka ustalili, że mężczyzna spieszył się i myślał, że zdąży przejechać zanim piesi wejdą na „pasy”. Niestety nie zauważył wchodzących na jezdnię osób i uderzył w pieszą.

Kobieta w wyniku kolizji doznała urazu kostki oraz otarcia naskórka na nogach. Kierujący był trzeźwy. U pieszej alkomat wskazał 0,86 promila alkoholu.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

KPP Sanok

23-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)