REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość: W niedzielę spotkanie w Besku. Kandydaci przedstawiali swój program na Posadzie

SANOK / PODKARPACIE. Komitet Powiatowy „Prawo i Sprawiedliwość  w Sanoku zaprasza na spotkanie przedwyborcze z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do wszystkich szczebli samorządu 9 listopada 2014 r. (niedziela) o godzinie 12.15 w sali Domu Ludowego przy Szkole Podstawowej w Besku.

Spotkanie swoją obecnością zaszczycą:
– Piotr Naimski,  poseł na Sejm RP
– Piotr Babinetz, poseł na Sejm RP
– Tadeusz Pióro, członek zarządu Sejmiku Województwa Podkarpackiego

W czwartek 6 listopada 2014 r. w Sanoku na Posadzie w budynku starej plebanii przy ul. Lipińskiego 54 odbyło się spotkanie przedwyborcze kandydatów zgłoszonych przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość do wszystkich szczebli samorządu. Spotkanie poprowadził Kazimierz Węgrzyn (więcej: http://pissanok.pl/wybory-samorzadowe-2014/kandydaci-na-radnych-powiatu-sanockiego/okreg-wyborczy-nr-3-miasto-sanok/kazimierz-wegrzyn.html), kandydat KW PiS do Rady Powiatu Sanockiego, a zarazem mieszkaniec dzielnicy Posada.

Na konwencję przybyło dwoje kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego (z okręgu nr 5): Adam Drozd i Ewa Baranowska (zob. http://pissanok.pl/wybory-samorzadowe-2014/kandydaci-do-sejmiku-wojewodztwa-podkarpackiego.html), którzy przedstawili swoją wizję i wolę zmian w województwie podkarpackim, podkreślając ich pilną potrzebę.
Zaprezentowano także kandydatów do Rady Powiatu Sanockiego z Okręgu nr 3 obejmującego Miasto Sanok (więcej: http://pissanok.pl/wybory-samorzadowe-2014/kandydaci-na-radnych-powiatu-sanockiego/okreg-wyborczy-nr-3-miasto-sanok.html), oraz kandydatów do Rady Miasta Sanoka (więcej: http://pissanok.pl/wybory-samorzadowe-2014/kandydaci-do-rady-miasta.html).

Ponadto swoją koncepcję kierowania Gminą Sanok przedstawił Janusz Cecuła, ubiegający się o stanowisko Wójta Gminy Sanok (więcej: http://pissanok.pl/wybory-samorzadowe-2014/kandydaci-na-urzad-wojta/kandydaci-na-wojta-gminy-sanok.html).

Przebieg spotkania zdominowała burzliwa dyskusja na temat konieczności i możliwości przeprowadzenia zmian w Sanoku, co uzależnione jest od zwycięstwa w wyborach kandydata PiS na Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióry oraz wejścia do Rady Miasta i Rady Powiatu osób o świeżym spojrzeniu, dynamicznych, nieuwikłanych w układy. Kandydaci z pasją i odwagą podejmowali trudne tematy, dając dowód swojego zaangażowania i tego, że nadają się do pełnienia funkcji radnego.

Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

07-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)