REKLAMA
REKLAMA

Próbował pobić w zamian za świąteczne życzenia

NOWOSIÓŁKI / PODKARPACIE. O pomoc poprosiła policjantów 18-letnia mieszkanka Nowosiółek, zaatakowana w Boże Narodzenie przez znanego sobie 23-latka, któremu złożyła świąteczne życzenia. Dziewczyna została uderzona w twarz i w rękę.

Policjanci na miejsce zdarzenia zostali wezwani tuz przed godziną 1 w bożonarodzeniową noc.  Według zgłoszenia w Nowosiółkach doszło do pobicia 18-latki. Jak ustalili funkcjonariusze, grupka młodych ludzi przed godziną pierwszą w nocy wracała do domu. Gdy mijali się z dwoma znanymi im młodymi mężczyznami, 18-letnia dziewczyna złożyła im świąteczne życzenia. Wówczas została zaatakowana przez 23-latka z Hoczwi, który uderzył ją w twarz i rękę. Młody mężczyzna został obezwładniony przez towarzyszący 18-latki. Funkcjonariusze ustalili, że w organizmie miał 2,35 promila alkoholu.

Dziewczyna z bólem ręki, w którą została uderzona trafiła do szpitala, na szczęście okazało się, że ręka nie została złamana. Naruszenie nietykalności cielesnej jest występkiem polegającym na uderzeniu pokrzywdzonego lub naruszeniu jego nietykalności cielesnej w inny sposób. Jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego, za które grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

źródło: KPP Lesko

29-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)