REKLAMA
REKLAMA

„Pułapka gender”, czyli w jaki sposób pajęczyna nowej ideologii wkrada się do naszego społeczeństwa

SANOK / PODKARPACIE. Radny powiatu sanockiego Adam Drozd zaprasza na autorskie spotkanie z Marzeną Nykiel autorką książki „Pułapka gender”, publicystką nagrodzoną Tulipanami Narodowego Dnia Życia i tytułem Ambasadora Życia i Rodziny.

Niekiedy, słysząc słowo gender odwracamy w pośpiechu głowę lub stwierdzamy, iż temat ten nas nie dotyczy. Dla wielu z nas pojęcie to jest zawiłe, niezrozumiałe lub kojarzy się z „przebieraniem chłopców za dziewczynki”… Coś w tym jest, aczkolwiek – nie do końca.

Autorka książki „Pułapka gender”, Marzena NYKIEL, ukazuje w jaki sposób pajęczyna nowej ideologii wkrada się do naszego społeczeństwa niszcząc tradycyjny model rodziny, autorytet Kościoła, matki, ojca, nauczyciela; jak potajemnie pojawia się w placówkach oświatowych chcąc omamić dzieci i młodzież, ukazując im różnorodne modele rodziny, dewiacyjnie rozbudzając popęd seksualny od najmłodszych lat, łamiąc wartości moralne, usprawiedliwiając aborcje i antykoncepcje jako nieodzowne elementy „korzystania z wolności seksualnej”.

Nie bądźmy obojętni!

Nie dajmy się podporządkować nowej doktrynie niszczącej tożsamość narodową!

Zaproszenie na autorskie spotkanie z Marzeną Nykiel kierujemy do każdego, komu los dzieci, moralność, tradycja oraz tożsamość narodowa nie są obojętne.

04-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook