REKLAMA
REKLAMA

Ratownik na basenie miał 2,5 promila

BIESZCZADY. Policjanci zatrzymali 33-letniego ratownika, który wczoraj miał czuwać nad bezpieczeństwem korzystających z pływalni w Ustrzykach Dolnych. Mężczyzna wykonywał swoje obowiązki mając blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wczoraj po południu około godz. 15.30 dyżurny ustrzyckiej komendy skierował policyjny patrol na interwencję na basen. Ze zgłoszenia wynikało, że ratownicy mogą być nietrzeźwi. Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości dyżurujących ratowników. Jeden z nich, 33-latek miał 2,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi by ł trzeźwy. Z ustaleń policjantów wynikało, że pijany ratownik swój dyżur rozpoczął o godz. 15, przebrał się i wszedł na pływalnię. Jego zachowanie wzbudziło niepokój u jednego korzystającego z basenu uczestnika, który powiadomił dyrektora pływalni, a ten Policję. W tym czasie z basenu korzystało około 20 osób.

Teraz policjanci sprawdzą, czy swoim zachowaniem ratownik nie naraził osób korzystających z basenu na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

18-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)