REKLAMA
REKLAMA

RESTAURACJA DWOREK SANOCKI JESIENNĄ PORĄ ZAPRASZA NA REGIONALNE PIWO !

Restauracja DWOREK SANOCKI od dłuższego czasu posiada w swoim asortymencie piwo pochodzące z regionalnego browaru – Z&Z Browar Rzemieślniczy WOJKÓWKA.

Bardzo nam miło zauważyć, że zainteresowanie wyrobami najwyższej jakości, wyprodukowanymi w najbliższej okolicy, jest bardzo duże. Pozwala nam to sądzić, że regionalne piwo już na dobre wpisało się w gusta naszych klientów. Z radością informujemy, że także jesienią regionalnych piw nie zabraknie w naszym asortymencie.

Wybór z pomiędzy wielu wariantów smakowych, pozwala zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane preferencje smakowe naszych gości. Piwo regionalne jest doskonałym dodatkiem do wielu dań z bogatego menu jakie przygotowaliśmy dla Państwa. Jednakże spożywane również jako napój chłodzący, bądź rozgrzewający także smakuję wybornie.

W coraz dłuższe jesienne wieczory, możecie Państwo przesiadywać w naszej restauracji, bądź na przyległym tarasie m.in. popijając regionalne piwo, ale także korzystając z owoców pracy naszych kucharzy. Przygotowują oni potrawy zarówno kuchni regionalnej, dania z grilla, a także chociażby dania wegetariańskie. Całe menu oparte jest na składnikach najwyższej jakość i ze sprawdzonego źródła, co stanowi o ich jakości i wybornemu smaku.

Niepowtarzalny Dworski klimat, sprzyja spotkaniom zarówno w kameralnym gronie jak i podczas spotkań w licznym towarzystwie.

Pragniemy zaznaczyć, iż istnieje możliwość zarezerwowanie stolika, bądź całej sali np. na potrzeby imprezy okolicznościowej (wówczas także serwujemy wyroby okolicznego browaru). W celu rezerwacji prosimy o telefon pod numer: 13 424 11 44.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, WRÓĆ!

 

RESTAURACJA DWOREK SANOCKI
ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 30, 38-500 Sanok
tel: 13 424 11 44
www.dworeksanocki.pl


Tekst sponsorowany

24-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook