REKLAMA
REKLAMA

Rumun ukradł we Włoszech nowego Kawasaki Ninja. Zatrzymali go strażnicy graniczni z Sanoka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas długiego weekendu funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sanoku zatrzymali motocykl, który został skradziony cztery dni wcześniej z garażu na prywatnej posesji we Włoszech.

Podczas kontroli drogowej prowadzonej w sobotę (8 listopada) w okolicach miejscowości Lipowica (powiat krośnieński) strażnicy graniczni zatrzymali 36 – letniego obywatela Rumuni, który podróżował samochodem marki Mercedes Sprinter. W przestrzeni bagażowej pojazdu funkcjonariusze SG ujawnili motocykl rozłożony na części. Strażnicy graniczni szybko ustalili, że motocykl marki Kawaski Ninja (r. prod.2014) został skradziony z garażu na prywatnej posesji we Włoszech w dniu 4 listopada.

Obywatel Rumunii oraz kierowany przez niego pojazd Mercedes Sprinter – służący do popełnienia przestępstwa, został zatrzymany na mocy art.291§1kk. Wartość szacunkowa motocykla to 54 tysiące złotych natomiast Mercedesa to 40 tysięcy złotych.

Sprawę prowadzą funkcjonariusze Policji z KMP w Krośnie.

źródło: BOSG

13-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)