REKLAMA
REKLAMA

Ruszył pierwszy regionalny portal dla samotnych z Podkarpacia!

SANOK / PODKARPACIE. 1-go lutego ruszył pierwszy, regionalny portal dla samotnych Randki Na Podkarpaciu. Wystarczy zupełnie za darmo założyć konto i już można poznawać i kontaktować się z innymi szukającymi miłości. Użytkownicy mogą przeglądać inne profile, pisać do siebie wiadomości i wysyłać prezenty.

– Na polskim rynku datingowym istnieje obecnie ponad 100 portali dla samotnych. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego portalu, skierowanego do mieszkańców Podkarpacia. Chcieliśmy, aby użytkownikami naszego portalu byli ludzie z jednego regionu Polski, by znajomości zawarte w Internecie mogli bez problemów kontynuować w świecie rzeczywistym – mówią założyciele portalu.

Obecnie już kilka milionów Polaków poszukuje miłości za pomocą portali randkowych, a przekonanie, że randkowanie w sieci to „ostatnia deska ratunku” już dawno przeszło do lamusa. Szukanie miłości w Internecie stało się modne.

Portal randkowy oszczędza czas. Użytkownik sam decyduje kiedy i z kim chce rozmawiać. Flirtować można wszędzie tam, gdzie ma się dostęp do Internetu. Portal randkowy to również  doskonałe rozwiązanie dla tych, których paraliżuje nieśmiałość lub strach przed odrzuceniem. Każdy użytkownik może zachować anonimowość, do momentu, kiedy będzie całkowicie pewny, że chce się spotkać w „realu”.

– Najgorsze co może nas spotkać w życiu to samotność. Człowiek traci wiarę w siebie, przestaje wychodzić z domu, a szanse na znalezienie drugiej połówki maleją z każdym dniem. Życzymy każdemu użytkownikowi naszego portalu, aby odnalazł miłość i w pełni cieszył się życiem. Naprawdę warto się zakochać! przekonują założyciele portalu.

Znajdź miłość na: www.randkinapodkarpaciu.pl .

tekst sponsorowany
07-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook