REKLAMA
REKLAMA

Rynek Galicyjski nominowany do nagrody ,,Polska pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”

SANOK / PODKARPACIE. Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” nominowała projekt „Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku” do nagrody głównej w kategorii „Obiekt turystyczny”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, zachęcając do oddania swego głosu na nasz „Galicyjski Rynek”. Głosować można od 9 kwietnia do 2 maja 2014 r.

Nominacja  dla naszego Muzeum  i  Sanoka  jest dużym wyróżnieniem, gdyż projekt znalazł się w gronie 18 projektów wybranych do nominacji spośród 273 zgłoszeń.

Pomorska Kraina w Kratę, Galicyjski Rynek w Sanoku, a może Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe? Teraz wszystko zależy od internautów, którzy wybiorą 7 nowych cudów Funduszy Europejskich.  Głosowanie trwa do 2 maja 2014 r.

Na głosowanie wystarczy  tylko chwila, należy wejść na stronę internetową www.polskapieknieje.gov.pl, odszukać kategorię  „OBIEKT TURYSTYCZNY”  i kliknąć „Głosuję” pod projektem „Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku„, pojawi się okienko, w którym trzeba będzie wpisać swój adres e-mail, na który automatycznie zostanie wysłana prośba o potwierdzenie głosu w konkursie. Należy  otworzyć wiadomość  i potwierdzić oddanie głosu.


Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju  ogłosiło siódmą edycję konkursu na najlepsze przedsięwzięcia dotyczące rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Poprzez promocję najlepszych przedsięwzięć konkurs pokazuje wpływ funduszy europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany – zarówno w sferze krajobrazu, jak też w sposobie spędzania wolnego czasu przez Polaków.

materiał nadesłany,
foto: archiwum p24.pl

10-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)