REKLAMA
REKLAMA

Rynek Galicyjski nominowany do nagrody ,,Polska pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”

SANOK / PODKARPACIE. Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” nominowała projekt „Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku” do nagrody głównej w kategorii „Obiekt turystyczny”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, zachęcając do oddania swego głosu na nasz „Galicyjski Rynek”. Głosować można od 9 kwietnia do 2 maja 2014 r.

Nominacja  dla naszego Muzeum  i  Sanoka  jest dużym wyróżnieniem, gdyż projekt znalazł się w gronie 18 projektów wybranych do nominacji spośród 273 zgłoszeń.

Pomorska Kraina w Kratę, Galicyjski Rynek w Sanoku, a może Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe? Teraz wszystko zależy od internautów, którzy wybiorą 7 nowych cudów Funduszy Europejskich.  Głosowanie trwa do 2 maja 2014 r.

Na głosowanie wystarczy  tylko chwila, należy wejść na stronę internetową www.polskapieknieje.gov.pl, odszukać kategorię  „OBIEKT TURYSTYCZNY”  i kliknąć „Głosuję” pod projektem „Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku„, pojawi się okienko, w którym trzeba będzie wpisać swój adres e-mail, na który automatycznie zostanie wysłana prośba o potwierdzenie głosu w konkursie. Należy  otworzyć wiadomość  i potwierdzić oddanie głosu.


Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju  ogłosiło siódmą edycję konkursu na najlepsze przedsięwzięcia dotyczące rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Poprzez promocję najlepszych przedsięwzięć konkurs pokazuje wpływ funduszy europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany – zarówno w sferze krajobrazu, jak też w sposobie spędzania wolnego czasu przez Polaków.

materiał nadesłany,
foto: archiwum p24.pl

10-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)