REKLAMA
REKLAMA

Rząd do dymisji! Narodowcy protestowali w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Przed Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się manifestacja antyrządowa, którą zorganizowali członkowie oraz sympatycy Obozu Narodowo-Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej i Narodowego Rzeszowa. Manifestacja ma związek z aferą, jaka wybuchła po tym, kiedy światło dzienne ujrzały taśmy z podsłuchów, na których zapisane są rozmowy czołowych polskich polityków.

Protest w Rzeszowie, wpisuje się w szereg ogólnopolskich manifestacji, jakie odbywają się w poszczególnych miastach. Młodzi ludzie biorący w nich udział domagają się dymisji rządu Donalda Tuska, ponieważ taśmy, które nie tak dawno ujrzały światło dzienne są kompromitacją elity rządzącej.

Lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, Marcin Siembida, podkreśla, że młodzi Polacy chcą wykrzyczeć swój sprzeciw. W najbliższym czasie szykują manifestację w Warszawie, która odbędzie się w sobotę (28.06) na Placu Zamkowym.

24-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)