REKLAMA
REKLAMA

Blisko 3 promile w organizmie i bez prawa jazdy

LESKO / PODKARPACIE. Kompletnie pijany mężczyzna, kierujący volkswagenem polo w centrum Leska został zatrzymany przez policjantów. 46-latek w organizmie miał prawie trzy promile alkoholu i nie miał prawa jazdy, które sąd zatrzymał mu za jazdę po pijanemu.

O podejrzanie zachowującym się kierowcy volkswagena polo wczoraj przed godz. 16 powiadomił policjantów inny kierowca, który widział samochód jadący zygzakiem w kierunku Leska. Po kilku minutach patrol Policji na parkingu w centrum miasta zatrzymał 46-latka ze Stańkowej, który prowadził pojazd. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało 2,77 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili, że prócz przestępstwa prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości mężczyzna złamał również sądowy zakaz ich prowadzenia. Jak się okazało, prawo jazdy zostało mu odebrane za identyczne, popełnione wcześniej, przestępstwo.

KPP Lesko

24-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)