REKLAMA
REKLAMA

Blisko 3 promile w organizmie i bez prawa jazdy

LESKO / PODKARPACIE. Kompletnie pijany mężczyzna, kierujący volkswagenem polo w centrum Leska został zatrzymany przez policjantów. 46-latek w organizmie miał prawie trzy promile alkoholu i nie miał prawa jazdy, które sąd zatrzymał mu za jazdę po pijanemu.

O podejrzanie zachowującym się kierowcy volkswagena polo wczoraj przed godz. 16 powiadomił policjantów inny kierowca, który widział samochód jadący zygzakiem w kierunku Leska. Po kilku minutach patrol Policji na parkingu w centrum miasta zatrzymał 46-latka ze Stańkowej, który prowadził pojazd. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało 2,77 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili, że prócz przestępstwa prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości mężczyzna złamał również sądowy zakaz ich prowadzenia. Jak się okazało, prawo jazdy zostało mu odebrane za identyczne, popełnione wcześniej, przestępstwo.

KPP Lesko

24-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)