REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy hokeiści wspólnie przy wigilijnym stole (FILM, ZDJĘCIA)

Sanoccy hokeiści wspólnie przy wigilijnym stole (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Przed turniejem finałowym o Puchar Polski sanoccy hokeiści przygotowują sie do świąt z rodziną. Nie zapomnieli też o tym, aby uroczyście spędzić wspólną, klubową Wigilię. Kolacja odbyła się w restauracji hotelu Bona.

Fragment Pisma Świętego odczytał oo. Piotr Marszałkiewicz, kapelan drużyny. Sportowcy dzielili się opłatkiem i składali sobie wzajemnie życzenia.

W tym roku chciałbym jeszcze zdobyć puchar Polski, na który niedługo jedziemy. A w przyszłym roku życzyłbym sobie obrony tytułu mistrzów Polski, a w życiu prywatnym przede wszystkim szczęścia i zdrowia – wymienia Marcin Biały, hokeista Ciarko PBS Bank KH Sanok.

27 i 28 grudnia zostanie rozegrany turniej o Puchar Polski, do którego hokeiści przygotowują się od miesięcy. Przed pierwszym wznowieniem półfinału z Comarch Cracovią, sportowcy będą mieli dwudniową przerwę. Może to wpłynąć negatywnie na wynik meczu.

Ta przerwa dobrze zrobi naszej drużynie. To będzie lepsze dla nas. Mam nadzieję, że wywalczymy puchar Polski – twierdzi trener Miroslav Fryčer.

Karolina Łuczka

23-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)