REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Miał 2 promile alkoholu. Uciekał quadem przed policjantami

Kierujący quadem pomimo wyraźnych poleceń policjantów nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna przyspieszył i rozpoczął ucieczkę. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci patrolowali dzielnicę Dąbrówka w Sanoku. Kilka minut po godz. 19. na ul. 1000-Lecia zauważyli kierującego quadem, którego pojazd nie był oświetlony oraz nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych nadawanych przez funkjconariuszy, kierowca zamiast zatrzymać się do kontroli, zaczął przyspieszać. Kierujący jechał w kierunku miejscowości Płowce, zjeżdżając na polne drogi oraz tereny poza jezdnią, a także wyjeżdżając na drogę w celu ominięcia napotkanych przeszkód. Będąc na wysokości ogródków działkowych jadąc z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący kontynuował jednak ucieczkę pieszo.

Policjanci zatrzymali uciekiniera. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna został przebadany alkomatem. Urządzenie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto 33-latek nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Okazało się również, że pojazd nie jest dopuszczony do ruchu po drodze publicznej.

Za popełnione przewinienia mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

29-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)