REKLAMA
REKLAMA

SANOK: „Szajka” złodziei torebek zatrzymana

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci ustalili dwóch sprawców kradzieży torebek. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 15 i 17 lat. Nastolatkowie za swoje czyny już wkrótce odpowiedzą przed sądem.

Do pierwszej kradzieży doszło 9 grudnia br. w sklepie odzieżowym przy ul. Jagiellońskiej w Sanoku. Nieznani wówczas sprawcy wykorzystując nieuwagę właścicielki torebki dokonali jej kradzieży. W torebce znajdował się portfel z pieniędzmi, dokumenty oraz telefon komórkowy. Łącznie straty pokrzywdzona oszacowała na sumę około 710 złotych.

Sanoccy policjanci tego samego dnia przyjęli jeszcze jedno zgłoszenie o kradzieży, która miała miejsce na ul. Sadowej w Sanoku. Tym razem łupem złodziei padła torebka pozostawiona w pomieszczaniu gospodarczym gabinetu stomatologicznego. W torebce były pieniądze oraz dokumenty. Łączne straty wynosiły około 600 złotych.

W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawców tych kradzieży. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 15 i 17 lat. Policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy.

W miniony czwartek sprawcy kradzieży zostali przesłuchani. 15-latek za popełnione czyny karalne odpowie przed sądem rodzinnym. Starszemu natomiast grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

17-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)