REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TH Unia Oświęcim. Tylko w Esanok.pl!

Mistrzowie Polski przegrali cztery mecze z rzędu, co w ostatnich miesiącach i latach zdarzało się niezwykle rzadko. Po nieudanej misji podboju Francji, sanoczanie udali się do Jastrzębia, gdzie po rzutach karnych ulegli drużynie JKH. W niedzielę szansa na przerwanie negatywnej passy. W Arenie Ciarko PBS Bank powalczy z Unią Oświęcim.

CIARKO PBS Bank KH Sanok – TH Unia Oświęcim
ARENA SANOK
30.11.2014 godzina 17:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 30.11.2014, od godziny 16:55)

W meczu 22. kolejki Polskiej Hokej Ligi Ciarko PBS Bank KH Sanok zmierzy się z TH Unią Oświęcim. Gospodarze będą chcieli odbudować morale po czterech porażkach z rzędu. Goście przyjadą sprawić niespodziankę i wygrać piąty kolejny mecz. Z pewnością jedna z serii zakończy się w najbliższą niedzielę.

W rozegranych dotychczas bezpośrednich pojedynkach, dwukrotnie lepsi okazywali się hokeiści Ciarko PBS Bank, ale za każdym razem mecze były zacięte i wyrównane. Sanoczanie wygrali u siebie 2:1 i na wyjeździe 2:0.

Kibice drużyny z Sanoka tak samo jak za wynik, będą trzymać kciuki za powrót do zdrowia Martina Vozdeckiego, który w piątkowej potyczce z JKH GKS-em Jastrzębie doznał kontuzji kolana. Pierwsze doniesienia wskazywały na prawdopodobieństwo wystąpienia urazu wiązadeł. Najświeższe informacje przekażemy podczas transmisji.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TH Unia Oświęcim przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 16:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 30.10.2014, od godziny 16:55)

 

29-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)