REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TH Unia Oświęcim. Tylko w Esanok.pl!

Mistrzowie Polski przegrali cztery mecze z rzędu, co w ostatnich miesiącach i latach zdarzało się niezwykle rzadko. Po nieudanej misji podboju Francji, sanoczanie udali się do Jastrzębia, gdzie po rzutach karnych ulegli drużynie JKH. W niedzielę szansa na przerwanie negatywnej passy. W Arenie Ciarko PBS Bank powalczy z Unią Oświęcim.

CIARKO PBS Bank KH Sanok – TH Unia Oświęcim
ARENA SANOK
30.11.2014 godzina 17:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 30.11.2014, od godziny 16:55)

W meczu 22. kolejki Polskiej Hokej Ligi Ciarko PBS Bank KH Sanok zmierzy się z TH Unią Oświęcim. Gospodarze będą chcieli odbudować morale po czterech porażkach z rzędu. Goście przyjadą sprawić niespodziankę i wygrać piąty kolejny mecz. Z pewnością jedna z serii zakończy się w najbliższą niedzielę.

W rozegranych dotychczas bezpośrednich pojedynkach, dwukrotnie lepsi okazywali się hokeiści Ciarko PBS Bank, ale za każdym razem mecze były zacięte i wyrównane. Sanoczanie wygrali u siebie 2:1 i na wyjeździe 2:0.

Kibice drużyny z Sanoka tak samo jak za wynik, będą trzymać kciuki za powrót do zdrowia Martina Vozdeckiego, który w piątkowej potyczce z JKH GKS-em Jastrzębie doznał kontuzji kolana. Pierwsze doniesienia wskazywały na prawdopodobieństwo wystąpienia urazu wiązadeł. Najświeższe informacje przekażemy podczas transmisji.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TH Unia Oświęcim przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 16:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 30.10.2014, od godziny 16:55)

 

29-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)