REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Z piwnic i klatek schodowych znikają rowery. Policja przypomina o ich prawidłowym zabezpieczaniu

SANOK / PODKARPACIE. Policja przypomina właścicielom o prawidłowym zabezpieczaniu rowerów. W ostatnim czasie można zaobserwować wzrost liczby zgłoszeń dotyczących kradzieży jednośladów. Nie pozostawiajmy ich bez zabezpieczenia.

Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja. Zwracajmy uwagę na osoby obce, które wchodzą lub wychodzą z piwnic bloków.

W ostatnim tygodniu policjanci przyjęli zgłoszenia o kradzieży kilku jednośladów. Rowery najczęściej są zabierane z piwnic sanockich bloków. Zdarza się, że piwnice nie są zamykane, a rowery prawidłowo zabezpieczane.

Nie jest  wykluczone, że do kradzieży dochodzi w dzień, dlatego Policja prosi o wzmożoną czujność mieszkańców.  W przypadku zauważenia nieznajomej osoby, która obserwuje piwnice lub wyprowadza  rower czy też kilka rowerów z piwny, podejrzanie się przy tym zachowując należy niezwłocznie powiadomić Policję. Pomoc sąsiedzka jest bezcenna również w przypadku nieobecności właścicieli jednośladów.

O każdej budzącej niepokój sytuacji należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

27-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)