REKLAMA
REKLAMA

Sanok z seniorską piłką w okręgówce! Delegaci OZPN Krosno dali zielone światło dla Geo-Eko Ekoball Stali Sanok!

SPORT / PODKARPACIE. Nie udało się za pierwszym razem, ale oni nie dali za wygraną. Po tym, jak z rozgrywek wycofał się zespół Stali Sanok postanowili po raz drugi zapukać do drzwi Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie. Efekt jest taki, że w przyszłym sezonie w okręgówce zobaczymy seniorski zespół Geo-Eko Ekoball Stal Sanok.

– Na początek chciałbym podziękować wszystkim, którzy do końca wspierali nasz projekt. Wiele osób dołożyło cegiełkę do tego, aby Sanok nie stracił seniorskiej piłki. Dziękuje ponadto delegatom, którzy dziś podczas Walnego Zebrania Członków OZPN Krosno, wsparli sanocką piłkę nożną – mówi zmęczony, ale szczęśliwy Piotr Kot, członek Zarządu Fundacji Promocji Sportu Ekoball.

Piotr Kot, będzie trenerem nowej drużyny. Skład w większości oparty na zawodnikach, którzy w zakończonym sezonie bronili barw Stali Sanok, ma zostać uzupełniony juniorami Ekoballu. Czasu na przygotowania nie będzie zbyt wiele, bo pierwsza ligowa kolejka już za dwa tygodnie.
– Będziemy musieli wprowadzić jakiś ekspresowy program przygotowań. Na pewno nie zdążymy zrealizować wszystkiego. Jesteśmy jednak dobrej myśli – podkreśla opiekun Geo-Eko Ekoball Stal Sanok.

Pierwszy sparing już jutro. W niedzielę, 27 lipca o godz. 10.00 na sanockich Wierchach drużyna Ekaballu zagra z beniaminkiem IV ligi, drużyną Przełomu Besko.

M.P.

26-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)