REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelna czołówka w Domaradzu. Nie żyje 28-letni pasażer (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Domaradzu. Czołowo zderzyło się tam renault ze skodą. W wyniku tego wypadku wszyscy uczestnicy trafili do szpitala. Niestety nie udało się uratować życia pasażera renault.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 15.30 w Domaradzu. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że prawdopodobnie kierujący renault clio, 26-letni mieszkaniec Rzeszowa stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą, którą kierował 33-letni mieszkaniec Warszawy.  Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Mężczyźni byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznali obaj kierowcy i pasażer renault. Wszyscy karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala, tam została im udzielona pomoc medyczna. Niestety nie udało się uratować życia 28-letniego pasażera renault.

Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

1500989848

źródło: KPP Brzozów

10-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)