REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w miejscowości Równe (ZDJĘCIA)

25-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym Mazda 3, jadący w stronę Dukli po wyjściu z łuku odcinka drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem na mokrej nawierzchni i bokiem zjechał na przeciwległy pas, prosto pod nadjeżdżający samochód ciężarowy

na rosyjskich numerach rejestracyjnych.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Równe (11 bm.). Samochód osobowy w wyniku bocznego uderzenia został prawie całkowicie zmiażdżony, a jego kierowca, mieszkaniec pobliskiej miejscowości poniósł śmierć na miejscu.

Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego dokonali rozcięcia konstrukcji pojazdu, a następnie wydobyli ciało kierowcy. Przeszukanie pojazdu potwierdziło, że Mazdą jechał tylko kierowca.

Po wykonaniu oględzin miejsca zdarzenia przez prokuratora i czynnościach policyjnych, strażacy wydobyli pojazd osobowy spod ciężarówki, zneutralizowali rozlane płyny techniczne i usunęli z jezdni części rozbitego pojazdu.

KM PSP Krosno

15-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)