REKLAMA
REKLAMA

Sposób na aktywne ferie. Nie było czasu na nudę

TREPCZA / PODKARPACIE. Jedną z atrakcji tegorocznych ferii stał się turniej w tenisa stołowego, organizowany przez miejscową młodzież w Przystani JPII o puchar Proboszcza. Zgłosiło się kilkunastu uczestników, którzy w ciągu kilku dni rozgrywali mecze systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą rozgrywek okazał się Mateusz Lisowski (ZS4).

Na podium znaleźli się również Karol Lewicki (IILO) i Mateusz Januszczak (ZS3). Uroczyste wręczenie pucharów i pamiątkowych dyplomów zaplanowane jest podczas niedzielnej imprezy „Pożegnanie Szopki pod gwiazdami”.

Warto zauważyć, że kolejny już rok miłą atrakcją dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych staje się zimowy orlik, montowany przed feriami w bliskości Zespołu Szkół w Trepczy. Dzięki sztucznemu oświetleniu wszyscy chętni mogą korzystać bezpłatnie z tafli lodowej do późnych godzin wieczornych.

Dla najmłodszych bożonarodzeniową atrakcją stał się przejazd na kucyku pod troskliwą opieką młodej babci /tu próżno szukać śladów zimy/. Jest szansa by niedzielnemu pożegnaniu „Szopki pod gwiazdami” towarzyszyła  prawdziwie zimowa aura.

Zobacz także: Pożegnanie szopki pod gwiazdami

materiał nadesłany

31-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)