REKLAMA
REKLAMA

Sposób na aktywne ferie. Nie było czasu na nudę

TREPCZA / PODKARPACIE. Jedną z atrakcji tegorocznych ferii stał się turniej w tenisa stołowego, organizowany przez miejscową młodzież w Przystani JPII o puchar Proboszcza. Zgłosiło się kilkunastu uczestników, którzy w ciągu kilku dni rozgrywali mecze systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą rozgrywek okazał się Mateusz Lisowski (ZS4).

Na podium znaleźli się również Karol Lewicki (IILO) i Mateusz Januszczak (ZS3). Uroczyste wręczenie pucharów i pamiątkowych dyplomów zaplanowane jest podczas niedzielnej imprezy „Pożegnanie Szopki pod gwiazdami”.

Warto zauważyć, że kolejny już rok miłą atrakcją dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych staje się zimowy orlik, montowany przed feriami w bliskości Zespołu Szkół w Trepczy. Dzięki sztucznemu oświetleniu wszyscy chętni mogą korzystać bezpłatnie z tafli lodowej do późnych godzin wieczornych.

Dla najmłodszych bożonarodzeniową atrakcją stał się przejazd na kucyku pod troskliwą opieką młodej babci /tu próżno szukać śladów zimy/. Jest szansa by niedzielnemu pożegnaniu „Szopki pod gwiazdami” towarzyszyła  prawdziwie zimowa aura.

Zobacz także: Pożegnanie szopki pod gwiazdami

materiał nadesłany

31-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)