REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie z Polsko-Amerykańską Izbą Gospodarczą w Sanoku (FILM, ZDJĘCIA)

Spotkanie z Polsko-Amerykańską Izbą Gospodarczą w Sanoku (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Urzędzie Miasta Sanoka 27 marca odbyło się spotkanie sanockich przedsiębiorców, przedstawicieli Regionalnej Izby Gospodarczej oraz Fundacji Karpackiej z reprezentantami Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej.

Spotkanie rozpoczął Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk, który zaprezentował informacje na temat gospodarczej działalności miasta, m.in. terenów inwestycyjnych w Sanoku, czy działań zmierzających do rozszerzenia specjalnej strefy ekonomicznej, przedstawił również najważniejsze firmy funkcjonujące na terenie miasta. Przybyli na spotkanie goście mieli okazję do zaprezentowania swoich firm, jak również zapoznania się z działalnością Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej, o której opowiedziała Margaret Andraka, prezes Izby.

Przedstawiciele Izby zachęcali sanockich przedsiębiorców do współpracy, w ramach której Izba, m.in.  promuje swoich członków na rynku amerykańskim i polskim, umożliwia kontakty pomiędzy przedsiębiorcami i handlowcami obu krajów, organizuje: imprezy szkoleniowe, informacyjnych dotyczące działalności gospodarczej w USA i Polsce, misje handlowe, pokazy i seminaria z uczestnictwem firm z obu krajów. To wszystko może przełożyć się na nawiązanie stałej współpracy gospodarczej między przedsiębiorcami z Polski i Ameryki. Goście przekonywali również, iż dobrą formą promocji i pozyskania kontaktów będą targi CAMACOL, które odbędą się w czerwcu br. w Miami. Wezmą w nich udział przedstawiciele 20 izb gospodarczych z Ameryki Północnej oraz Ameryki Łacińskiej, więc warto uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

31-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook