REKLAMA
REKLAMA

Srebro dla unihokeistów AZS PWSZ Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę 13 kwietnia unihokeiści klubu AZS PWSZ Sanok po raz kolejny pokazali, że sport i pasja idą w parze w drodze do sukcesu. Już po raz czwarty z rzędu sięgnęli po trofeum w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w unihokeju mężczyzn.

Drużyna w składzie: Michał Ambicki, Piotr Koryto, Daniel Ziemba, Paweł Wojtas, Patryk Polański, Jakub Poznański, Hubert Rużyło, Hubert Chorążak, Krzysztof Sośnicki pod opieką mgr Małgorzaty Baran wywalczyła srebrny medal i zdobyła wicemistrzostwo „akademików”.

W meczu finałowym z Uniwersytetem Rzeszowskim zabrakło odrobiny szczęścia przy egzekwowaniu rzutów karnych. Była to jedyna porażka drużyny, która wcześniej nie dała szans żadnemu rywalowi.  Wyniki poszczególnych meczów pokazały świetną dyspozycję sanoczan.

A oto wyniki :
Politechnika Rzeszowska: PWSZ Sanok 0 : 2
PWST-E Jarosław: PWSZ Sanok 1 : 7
PWSZ Krosno: PWSZ Sanok 2: 4
Uniwersytet Rzeszowski: PWSZ Sanok 3 : 2

Ostateczna rywalizacja zakończyła się następująco:
I miejsce Uniwersytet Rzeszowski
II miejsce PWSZ Sanok
III miejsce Politechnika Rzeszowska

Najlepszym strzelcem mistrzostw został student PWSZ Sanok Michał Ambicki.

Po całodziennych sportowych zmaganiach reprezentanci sanockiej uczelni uczcili swój sukces wyśmienitym obiadem w przemyskiej Restauracji CK Monarchia, gdzie czekała na nich niespodzianka – spotkanie z Dobrym Wojakiem Szwejkiem oraz jego kompanem. Było zakuwanie w kajdanki, zestaw trudnych pytań oraz mnóstwo ciekawych historyjek i szwejkowego humoru. Wyjazd okazał się nie tylko sukcesem sportowym, ale i okazją do poznania ciekawej historii naszego regionu.

16-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook