Praca Auto Serwis

STAL SANOK: Remis z Polonią. Grali tylko do 75 minuty

SPORT / PODKARPACIE. Remisem 1:1 zakończył się drugi sparing piłkarzy Stali Sanok. Przeciwnikiem sanoczan, był zespół Polonii Przemyśl. Bramkę dla Sanoka zdobył Mateusz Kuzio, którego „obsłużył” Patryk Wójcik. Mecz został przerwany w 75 minucie z powodu awarii oświetlenia.

W meczu wzięło udział trzech testowanych zawodników. W najbliższym czasie ma zapaść decyzja, czy trenerzy będą chcieli korzystać z ich usług w rundzie wiosennej.

W sobotę (15 bm.) w Pakoszówce, w kolejnym meczu sparingowym, Stal Sanok zmierzy się z Cosmosem Nowotaniec. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00.