REKLAMA
REKLAMA

Staż szansą na pozyskanie kompetentnego pracownika

Jeśli  potrzebujesz  kompetentnej osoby, która posiada  solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, zgłoś się do nas. Jeśli szukasz pracownika, a przed zatrudnieniem go, chciałbyś przekonać się czy to właściwa osoba na właściwym miejscu, skontaktuj się z nami.

Edukator Sp. z o. o. to Ośrodek Szkolenia i Agencja Zatrudnienia z długoletnim doświadczeniem. Firma została założona w 1996 roku.  Specjalizuje się w organizowaniu kursów i szkoleń dla osób bezrobotnych i pracujących. Obecnie Edukator Sp. z o. o. realizuje projekt „Kierunek – praca” współfinansowany  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym założeniem projektu jest wykwalifikowanie osób niepracujących, zamieszkujących powiaty:  bieszczadzki, brzozowski, leski  i  strzyżowski,
w następujących profesjach:

– Operator koparko-ładowarek i koparek jednonaczyniowych kl. III
– Specjalista do spraw organizacji i rozliczeń w firmie
– Sprzedawca z uprawnieniami operatora wózków jezdniowych
– Operator obrabiarek sterowanych numerycznych CNC
– Księgowy
– Barman-kelner
– Kucharz
– Cukiernik
– Spawacz
– Pracownik ochrony

W związku z tym, poszukujemy pracodawców, którzy mieliby możliwość przyjąć na staż/praktykę zawodową uczestników wyżej wymienionych szkoleń. Staże/praktyki zawodowe będą trwały przez okres od 3 do 6 miesięcy.

Pracodawcy organizując staż/praktykę, nie ponoszą żadnych kosztów. Pozyskują kompetentne osoby, dobrze przygotowane do pracy  w zawodzie.

Uczestnikom projektu zapewniamy stypendia z tytułu odbywania staży/praktyk zawodowych i zwrot kosztów dojazdu.

Jak  widać,  przyjęcie  na  staż/praktykę  zawodową  uczestnika  projektu  „Kierunek-praca”,  to same zalety. Po pierwsze: pracodawca nawiązuje współpracę z osobą, która posiada solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, po drugie:  nie   ponosi żadnych kosztów związanych z przyjęciem stażysty/praktykanta, po trzecie: pracodawca daje możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego osobom z kwalifikacjami, po czwarte: solidny stażysta/praktykant, to szansa na solidnego pracownika.

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurach Projektu:
Jasło, ul. Igielna 9

tel.: 13 448 57 89

Sanok, ul. Mickiewicza 29 (II piętro)
tel.: 13 469 65 28, kom. 698 109 126

www.edukator-jaslo.pl/projekty/kierunek-praca/

 

Tekst sponsorowany

08-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook