REKLAMA
REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Zagórzu. Do szpitala z obrażeniami zostało przewiezionych pięciu mężczyzn, którzy podróżowali fiatem. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W minioną niedziele przed godz. 10 dyżurny Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na ul. Bieszczadzkiej w Zagórzu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat Seicento, 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku Sanoka, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

Kierującemu pobrano krew do badań.

Samochodem podróżowało pięciu mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat. Wszyscy uczestnicy wypadku doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitali w Sanoku i Lesku.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy oraz sporządzili odpowiednią dokumentację, która posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

KPP Sanok

09-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)