REKLAMA
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Pakoszówce z pucharem XXVII Spartakiady (ZDJĘCIA)

W Cieszacinie Wielkim odbyła się XXVII Spartakiada Szkół im. Ignacego Łukasiewcza o Puchar Prezesa SITPNiG. Szkoła Podstawowa w Pakoszówce im.Ignacego Łukasiewicza w tym roku zdobyła I miejsce otrzymując okazały puchar.

W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, każda z nich składała się z piętnastu zawodników: sześciu uczniów z klas I- III i dziewięciu z klas IV – VI.

Drużyny te reprezentowały szkoły z Czarnej, Cieszacina Wielkiego, Drwini, Humnisk, Jodłówki, Pakoszówki, Ropienki i Strachociny.

Szkoła Podstawowa w Pakoszówce im.Ignacego Łukasiewicza w tym roku zdobyła I miejsce otrzymując puchar XXVII Spratakiady Szkół im. Ignacego Łukasiewicza prezesa SITPNiG, który wręczył Prezes Oddziału SITPNiG Paweł Fic.

Wszystkim nam sprawiło to ogromną radość i duże zadowolenie. Warto dodać, iż tuż za nami, na drugim miejscu również z naszej gminy znalazł się Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pakoszówce Małgorzata Wileczek wraz z uczestnikami spartakiady serdecznie dziękują współorganizatorom: Prezesowi Oddziału SITPNiG w Sanoku Pawłowi Ficowi, Prezesowi Koła SITPNiG Ustrzyki Dolne Wiesławowi Turzańskiemu.

Dziękujemy również organizatorom spartakiady, Zespołowi Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim za miłą, troskliwą opiekę i bardzo dobrą organizację imprezy.

źródło: materiały nadesłane

20-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)