REKLAMA
REKLAMA

TADEUSZ PIÓRO: Jestem wzruszony. Dziękuję sanoczanom za zaufanie. WOJCIECH BLECHARCZYK: Serdecznie gratuluję. Dziękuję mieszkańcom za głosy

SANOK / PODKARPACIE. Według nieoficjalnych informacji Sanok ma nowego burmistrza. Wyrównany pojedynek w II turze wyborów minimalnie wygrał Tadeusz Pióro i to on będzie gospodarzem miasta przez najbliższe cztery lata: – Jestem wzruszony tym, że tyle osób mi zawierzyło. Dziękuję za wszystkie głosy. Deklaruję ciężką pracę na rzecz wszystkich mieszkańców – mówi nowy włodarz Sanoka.

Jak informowaliśmy podczas „Wyborów na żywo z portalem Esanok.pl” , w sumie na obu kandydatów oddano 12 177 ważnych głosów. 6 140 (50,42 %) wyborców poparło Tadeusza Pióro. 6 037 (49,58 %) zagłosowało za Wojciechem Blecharczykiem. Różnica wyniosła zaledwie 103 głosy.

Krótko po ogłoszeniu pierwszych nieoficjalnych wyników odebrałem telefon od Wojciecha Blecharczyka, który pogratulował osiągniętego wyniku. Chciałbym również pogratulować mojemu kontrkandydatowi wspaniałego rezultatu i podziękować za pozytywną kampanię – mówi Tadeusz Pióro.

Obu kandydatów podzieliły zaledwie 103 głosy, czyli niespełna 1% wszystkich oddanych.

Mówiłem o tym już wcześniej i powtórzę to również teraz. Do wyborów podchodzę z pokorą i jeśli mieszkańcy Sanoka wybrali mnie na burmistrza, zrobię wszystko, aby swoją pracę wykonywać rzetelnie. Deklaruję zaangażowanie i działanie na rzecz wszystkich sanoczan. Jestem autentycznie wzruszony tak dużym poparciem – wyznaje kandydat PiS.

Składam serdeczne gratulacje Tadeuszowi Pióro. Życzę, aby wszystkie jego zamierzenia i plany zostały zrealizowane z pożytkiem dla całego Sanoka. Dziękuję mieszkańcom za każdy oddany na mnie głos. Dziękuję wszystkim osobom, które były ze mną do końca. Cóż, trzeba żyć dalej – mówi Wojciech Blecharczyk.

01-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)