REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TMH Polonia Bytom. UWAGA: Mecz o 16:00

SANOK. Jeszcze przed wyjazdem do Francji na półfinał Pucharu Kontynentalnego obecny lider Polskiej Hokej Ligi rozegra trzy pojedynki zaliczanie do walki o mistrzostwo Polski. Pierwszy, już w piątek z Polonią Bytom. Spotkanie rozpocznie się nietypowo, bo o 16:00. Na bezpośrednią relację z tego meczu zaprasza portal Esanok.pl.

CIARKO PBS Bank KH Sanok – TMH Polonia Bytom
ARENA SANOK
14.11.2014 godzina 16:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 14.11.2014, od godziny 15:55)

Zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok przychylił się do wielu próśb o zmianę godziny piątkowego spotkania z TMH Polonią Bytom z powodu meczu piłki nożnej Gruzji z Polską (18:00). Klub informuje, że piątkowe spotkanie (14.11.2014) odbędzie się o godzinie 16:00.

Do Areny Sanok przyjedzie drużyna z Bytomia, z którą w obecnym sezonie mistrzowie Polski grali w ramach I rundy, również na własnym lodowisku (zmiana gospodarza na prośbę Polonii). Podopieczni Miroslava Fryčera nie dali szans przeciwnikowi wygrywając 10:1.

Lider z Sanoka (36 punktów po 16 spotkaniach) postara się powtórzyć październikowy występ i dopisać do swojego dorobku trzy oczka, które w znaczący sposób mogą przybliżyć zespół z Podkarpacia do turnieju finałowego Pucharu Polski. Bytomianie plasują się na 9. pozycji, mając na swoim koncie 9 punktów.

Zwycięstwo gospodarzy wydaje się być przesądzone. W sporcie zdarzają się jednak niespodzianki i właśnie na jedną z nich będą liczyć hokeiści Polonii.

Zapraszamy do oglądania transmisji realizowanej przez portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TMH Polonia Bytom przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 15:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 14.10.2014, od godziny 15:55)

źródło: Red., Ciarko PBS Bank KH Sanok

14-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)