REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TMH Polonia Bytom. UWAGA: Mecz o 16:00

SANOK. Jeszcze przed wyjazdem do Francji na półfinał Pucharu Kontynentalnego obecny lider Polskiej Hokej Ligi rozegra trzy pojedynki zaliczanie do walki o mistrzostwo Polski. Pierwszy, już w piątek z Polonią Bytom. Spotkanie rozpocznie się nietypowo, bo o 16:00. Na bezpośrednią relację z tego meczu zaprasza portal Esanok.pl.

CIARKO PBS Bank KH Sanok – TMH Polonia Bytom
ARENA SANOK
14.11.2014 godzina 16:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 14.11.2014, od godziny 15:55)

Zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok przychylił się do wielu próśb o zmianę godziny piątkowego spotkania z TMH Polonią Bytom z powodu meczu piłki nożnej Gruzji z Polską (18:00). Klub informuje, że piątkowe spotkanie (14.11.2014) odbędzie się o godzinie 16:00.

Do Areny Sanok przyjedzie drużyna z Bytomia, z którą w obecnym sezonie mistrzowie Polski grali w ramach I rundy, również na własnym lodowisku (zmiana gospodarza na prośbę Polonii). Podopieczni Miroslava Fryčera nie dali szans przeciwnikowi wygrywając 10:1.

Lider z Sanoka (36 punktów po 16 spotkaniach) postara się powtórzyć październikowy występ i dopisać do swojego dorobku trzy oczka, które w znaczący sposób mogą przybliżyć zespół z Podkarpacia do turnieju finałowego Pucharu Polski. Bytomianie plasują się na 9. pozycji, mając na swoim koncie 9 punktów.

Zwycięstwo gospodarzy wydaje się być przesądzone. W sporcie zdarzają się jednak niespodzianki i właśnie na jedną z nich będą liczyć hokeiści Polonii.

Zapraszamy do oglądania transmisji realizowanej przez portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – TMH Polonia Bytom przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 15:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 14.10.2014, od godziny 15:55)

źródło: Red., Ciarko PBS Bank KH Sanok

14-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)