REKLAMA
REKLAMA

Trzy incydenty podczas podkarpackiego Finału WOŚP. Do dwóch doszło w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z Sanoka sprawdzają, czy dwie wolontariuszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ukradły pieniędzy z puszki, do której zbierały datki.

 

Dyżurny sanockiej Policji odebrał telefon z informacją, że w toalecie jednego ze sklepów dwie dziewczyny otwierają puszkę na datki. Chwilę później policjanci zatrzymali dwie wolontariuszki, dziewczyny w wieku 16 i 17 lat, które miały uszkodzoną puszkę. Prawdopodobnie oderwały dno, po czym otwór zakleiły taśmą. Policjanci ustalają w tej chwili, czy dziewczyny ukradły pieniądze z puszki.

Puszkę z datkami wyrwał 16-letniej wolontariuszce młody człowiek, którego szuka sanocka Policja. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Kościuszki w Sanoku około godziny 18.30.

Policjanci ze Stalowej Woli poszukują dwóch młodzieńców, którzy ukradli puszki dziewczynom kwestującym w okolicach kościoła Opatrzności Bożej. Napastnicy pozorując wrzucenie pieniędzy wyrwali puszki wolontariuszkom.

źródło: KWP

13-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)