REKLAMA
REKLAMA

TSV zakończy sezon meczem przed własną publicznością. Już dzisiaj Sanok – Andrychów

SANOK. Już z zagwarantowanym utrzymaniem w II lidze, siatkarze TSV Mansard przystąpią do ostatniego pojedynku w ramach rozgrywek w sezonie 2013/2014. Sanoczanie zagrają we własnej hali z MKS-em Andrychów. Drużyna podziękuje kibicom za wsparcie w każdym ligowym spotkaniu.

Po mecz w Bochni (22.03), gdzie gospodarze ograli STS Skarżysko-Kamienna i pozbawili przeciwnika szans na utrzymanie w II lidze, poznaliśmy wszystkie odpowiedzi związane z pozycjami, jakie zajmą cztery drużyny, które przystąpiły do walki o pozostanie w gronie drugoligowców. Contimax Bochnia zajmie ostatecznie 6. miejsce, MKS Andrychów 7., a TSV Mansard 8.. Siatkarze ze Skarżyska-Kamiennej zakończą rozgrywki na 9. lokacie, co oznacza spadek do III ligi.

Zmagania zespołów Contimaxu i STS-u w obecnym sezonie dobiegły końca. W opisywanej grupie, do rozegrania pozostał jeden mecz: TSV Mansard Sanok – MKS Andrychów.

Chcemy koniecznie wygrać to spotkanie. Mamy coś do udowodnienia po ostatniej wyjazdowej potyczce z Andrychowem, przegranej w kiepskim stylu 0:3 (22, 20, 19). Poza tym, chcemy podziękować naszym kibicom za wsparcie i doping przez cały sezon – słyszymy w obozie TSV.

TSV Mansard Sanok – MKS Andrychów

29.03.2014

godz. 18:30

hala Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku

materiały nadesłane

28-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij